Na powodzenie projektu ,,Lektorzy Sprawni Online’’ składa się wsparcie i współpraca specjalistów z różnych dziedzin, którzy z powodzeniem dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Pora przedstawić Wam naszych ekspertów.

Poznajcie ich:

Przemysław Stencel – Specjalista do spraw e-learningu, jeden z założycieli e-Learningu Akademickiego.
E-learningiem zajmuje się od 1999 roku, natomiast z Moodle pracuje od 2002 roku jako administrator, e-nauczyciel oraz trener e-nauczycieli. Kierował jednostkami e-learningu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (obecnie Uniwersytet SWPS), a wcześniej w Wyższej Szkole Lingwistycznej. Obecnie prowadzi własną firmę, Edukacja-Online.pl i pomaga różnym uczelniom, szkołom i firmom, dużym i małym, we wdrażaniu e-learningu. Wraz z niewielkim zespołem pasjonatów e-learningu zajmuje się uruchamianiem  i dostosowywaniem platformy, szkoleniem nauczycieli, tworzeniem kursów na zamówienie, pomaganiu w wypracowaniu strategii wykorzystania e-learningu itp.

Agnieszka Mikołajewska – Life and Talent Coach
Prowadzi warsztaty rozwojowe i coaching indywidualny. Wielką satysfakcję sprawia jej towarzyszenie innym w odkrywaniu swoich talentów, potencjału i możliwości. Jest absolwentką anglistyki UJ, amerykanistyki UW i podyplomowych studiów  coachingu w SGH. Ukończyła także podyplomowe studia nauczania języka angielskiego osób z dysfunkcją wzroku. Na co dzień pracuje ze studentami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od lat wspiera organizacje i fundacje działające na rzecz osób z niepełnosprawnością wzroku. Jej pasją są różne działania artystyczne, pisze wiersze, maluje, tworzy biżuterię, robi zdjęcia. Lubi spotkania z ludźmi, dobrą literaturę, spacery, taniec i podróże.

mgr Eliza Sasin – Psycholog
Jest absolwentką psychologii Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie ze specjalnością  kliniczną i psychoterapii. Ukończyła również podyplomowo socjoterapię w Wyższej Szkole Biznesu, Handlu i Reklamy nabywając tym samym umiejętności pracy z grupą. Doświadczenie zdobywała w pracy wychowawcy i socjoterapeuty, a także jako psycholog w fundacjach Moderna oraz Edukacji Nowoczesnej udzielając wsparcia psychologicznego osobom z niepełnosprawnościami oraz ich najbliższym. Obecnie jest psychologiem w Centrum Terapii i Rozwoju Akson i  koordynatorką terapii w punkcie przedszkolnym Centrum Terapii Autyzmu „Sotis”. Na pierwszym miejscu stawia bezwarunkowe, pozytywne i empatyczne odniesienie do pacjenta oraz relację opartą o wzajemny szacunek i zaufanie, dzięki czemu udzielane wsparcie odbywa się w swobodnej i bezpiecznej atmosferze. W wolnym czasie lubię uprawiać jogę, malować oraz wypoczywać na łonie natury.

Dzięki współpracy z wymienionymi specjalistami nasi lektorzy, uczestnicy projektu, nabywają umiejętności informatycznych, dydaktycznych, metodologicznych potrzebnych w nauczaniu, nie tylko online. Ponadto, co równie ważne, pracują nad swoją motywacją, nastawieniem, pewnością siebie, czyli nad kompetencjami przydatnymi zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym.