Fundacja Strefa Innowacji w ramach Projektu Lektorzy Sprawni Online oferuje kursy języka angielskiego dla dorosłych osób z niepełnosprawnością z terenu całej Polski.

Kursy językowe będą prowadzone online w terminie od października 2022 r. do czerwca 2023 r. w podziale na grupy według poziomu zaawansowania. Zajęcia będą przeprowadzona w oparciu o autorskie materiały dydaktyczne na poziomach A2, B1 i B2 zamieszczone na platformie e-learningowej na stronie www.kursy.strefai.org.pl. Platforma jest dostosowana do możliwości percepcyjnych i potrzeb osób z dysfunkcją wzroku. Zapewniamy wsparcie w korzystaniu z platformy.

Zajęcia językowe będą prowadzone raz lub dwa razy w tygodniu przez lektorów języka angielskiego z dysfunkcją wzroku w formule online poprzez platformę Zoom. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Chętne osoby zapraszamy do zgłaszania się poprzez formularz kontaktowy na stronie Projektu: https://www.lektorzy.strefai.org.pl/zgloszenie-lektorzy/ Rekrutacja trwa do wyczerpania miejsc.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail:: sprawnijezykowo@strefai.org.pl

Więcej o Projekcie Lektorzy Sprawni Online

Celem Projektu Lektorzy Sprawni Online jest wsparcie lektorów języka angielskiego z niepełnosprawnością wzroku w rozwoju kompetencji zawodowych poprzez dostarczenie im funkcjonalnych i dostępnych narzędzi do pracy oraz wiedzy z zakresu prowadzenia zajęć w sposób zdalny. W oparciu o wypracowane rozwiązania lektorzy poprowadzą cykl kursów z języka angielskiego. Projekt  realizowany jest w terminie od października 2021r. do września 2023r.